clen_pepa

Pepa Šístek

Kapelník. Základní kořen kapely už podle vzhledu. Sympatický prošedivělý pán, povahy flegmatické a mírně sklerotické. Za ty roky však už má nárok občas zapomínat. Zatím jenom texty. Ještě se naštěstí nestalo, že by někde zapomněl nás. Spíš on sám se občas někde zapomene, ale úspěšně se vrací. Je tím srdcem, které bije a kapela žije.

clen_naky

Jiří „Naky“ Kollarov

Nový přírůstek v kapele. Ujal se funkce frontmena a docela mu to jde. Jako držitel černého pásku má mimo jiné za úkol chránit chatrnou schránku kapelníka.

Maruška

Maruška Šinovská

Po jejím příchodu zavládl v kapele chaos, protože to není ženská, ale povodeň. Když se opře do hlasu, rozsvítí se zvukaři všechno jak vánoční stromeček. Díky ní můžeme vystoupení proložit i tanečními kreacemi. Zklidnila se až po té, co jsme na ni navalili většinu písní, a tím nemá čas na žádné další vylomeniny.

Vlado

Vlado Gurbal

Slovák od Košic, který by mohl stát modelem pro sochu Jánošíka. Stojí  s basou za námi a svojí rozložitou postavou nám kryje záda. Máme jistotu, že kdyby odtud přišla vichřice, povodeň, nebo tsunami, odrazí se od něj a my v klidu dohrajem. Taky máme podezření, že se nám za zády směje do očí, zvlášť když něco pokazíme…

Lada Kukla

Láďa Kukla

Sháněli jsme někoho na harmoniku a přišel Láďa s harmonikou. Pak někdo řekl: „Tady by se hodila píšťalka“. Láďa přišel s píšťalkou. Někdo zas řekl: „Tady by se hodilo banjo“ Láďa přišel s banjem. A tak to šlo pořád dál… Láďa začal zpívat sólově i ve vokálech a začal psát texty. Kapelník se obává, že někdo řekne: „Tady by se hodil nový kapelník“ …

clen_lumir

Lumír Špetlík

Kvůli němu se nám říká auto bláznů. Chodí v kraťasech a tílku, i když je hluboko pod nulou. Tichá voda, s andělským úsměvem a účesem. Každou chvíli čekáme, kdy mu narostou na zádech křídla. Když sedne za zvukařský pult, je to vždy pohoda.